گروه شرکت های ایران it

شرکت ایران آی تی در زمینه های مختلف در حال خدمات رسانی به هم وطنان میباشد.

درباره گروه ایران IT

امروزه که علم با سرعت بالایی در حال پیشرفت می باشد نمیتوان به روش های معمول و قدیمی برای انجام امور اکتفا کرد. زیرا که هر روزه روش های نوین و استانداردهای جدید روی کار می آیند و برای رسیدن به موفقیت باید در این جریان پیشرفت قرار گرفته و از آن ها بهره جست.

هدف اصلی مجموعه ما رضایت کامل مشتری می باشد و برای نیل به این هدف همواره سعی کرده ایم از راهبرد کیفی گرایی تخصصی – جمعی یا به عبارتی Total Quality Management – TQM استفاده کنیم. این راهبرد برای ما چراغ راهی است تا تخصص ها را تا حد ممکن در ریز ترین سطح از هم تفکیک نموده و در هر تخصص با استفاده از نیرو های حرفه ای و آموزش های همیشگی و فن آوری High-Tech تلاش بر حداکثر کردن کیفیت نمائیم. بدین ترتیب خروجی به لطف خداوند متعال می تواند خروجی باشد که در هر بخش کار مثل پشتیبانی شرکتهای بیمه، اینترنت، شبکه، پیامک، فکس اینترنتی، دوربین های مداربسته، طراحی وب، هاست و دامین در بالاترین سطح کیفی جای گیرد و مجموع حاصله یک اثر منحصر به فرد و تحسین بر انگیز و نه تنها world class که در سطح نمونه کار های سطح اول جهانی باشد.

همچنان که سعی نموده ایم کیفیت، نوآوری، تعهد و مسئولیت پذیری را در اولویت کار خود قرار دهیم و در خدمت شما باشیم تا برای رسیدن به اهدافی که مدنظر شماست بهترین همراه شما باشیم.

کارشناسان ما مشتاق پاسخگوی و مشاوره به شما عزیزان هستند.

با ما تماس بگیرید

موفق و پیروز باشید.

WWW.IRANITGROUP.COM

با ما در تماس باشید!

1200 3348 044 1200 8977 021