گروه شرکت های ایران it

شرکت ایران آی تی در زمینه های مختلف در حال خدمات رسانی به هم وطنان میباشد.

خدمات اینترنتی

خدمات اینترنت - واحد +ADSL2
 

+ADSL2 چیست؟

+ADSL2 یا خط دیجیتالی نامتقارن نسخه 2 پلاس، به نوعی ارتباط پرسرعت دیتا جهت دسترسی به اینترنت و یا پخش ویدئویی اطلاق می گردد که از طریق خطوط تلفن معمولی انجام می پذیرد. +ADSL2 در واقع یکی از انواع خدمات و محصولات xDSL می باشد که به منظور انتقال پرسرعت دیتا بر روی سیم تلفن مسی موجود در شبکه تلفنی (PSTN) طراحی گردیده است.

ویژگی های اینترنت پرسرعت +ADSL2

از مزایا و ویژگی های اینترنت پرسرعت +ADSL2 می توان به این موارد اشاره کرد: دسترسی به اینترنت پرسرعت، اتصال دائم و 24 ساعته به اینترنت، استفاده همزمان از اینترنت و تلفن، مشغول نبودن خط تلفن، بدون هرگونه هزینه اضافی مخابرات، حق اشتراک ثابت ماهانه، نصب سریع و آسان، بی نیاز از کابل کشی مجدد و پوشش مسافت 7 کیلومتری از مرکز مخابراتی.

مراکز مخابراتی تحت پوشش

کلیه مراکز مخابراتی شهر های ارومیه و تبریز تحت پوشش سرویس +ADSL2 شرکت ایران آی تی قرار دارند. همچنین بیشتر مراکز مخابراتی شهرستان های آذربایجان غربی و شرقی می توانند از خدمات اینترنت پرسرعت ایران آی تی استفاده کنند.

تعرفه خدمات +ADSL2 ایران آی تی

شرکت ایران آی تی سرویس و خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 خود را به صورت سرویس های محدود و نامحدود ارائه می دهد. هر یک از سرویس ها به گونه ای طراحی شده اند تا نیازهای متفاوت مشترکین را پوشش دهند. همچنین تعرفه خدمات +ADSL2 براساس سه عامل میزان پهنای باند، ترافیک حجمی و اعتبار زمانی به سه دسته تعرفه +ADSL2 محدود، بسته سرویس های با محدودیت حجمی با بسته شبانه، تعرفه +ADSL2 نامحدود دسته بندی شده اند.

واحد WIMAX

اینترنت خانگی و اداری

فهرست طرح‌های اینترنت خانگی و اداری

طرح‌های اینترنت خانگی و اداری

اینترنت شخصی

فهرست طرح‌های اینترنت شخصی

طرح‌های اینترنت شخصی

طرح های ویژه

فهرست طرح‌های اینترنت ویژه

طرح‌های اینترنت ویژه

شرایط عمومی خدمات
  • - در قیمت‌ها سهم مالیات بر ارزش افزوده (۸ درصد) محاسبه نشده است.
  • - در همه طرح‌ها، مصرف از ساعات ۳ تا ۷ صبح رایگان است.
  • - مشترکان می‌توانند با توجه به طرح انتخابی و فعلی خود و در طول فعال‌ بودن طرح‌شان تا حداکثر دو برابر حجم طرح خریداری شده، از حجم رایگان در ساعات شبانه استفاده کنند.
  • - ضریب اشتراک پهنای باند در طرح‌های محدود یک به چهار و در طرح‌های نامحدود یک به ده است. یعنی در طرح‌های محدود شما پهنای باند خود را با چهار نفر و در طرح‌های نامحدود با ده نفر شریک می‌شوید.

با ما در تماس باشید!

1200 3348 044 1200 8977 021