گروه شرکت های ایران it

شرکت ایران آی تی در زمینه های مختلف در حال خدمات رسانی به هم وطنان میباشد.

پیامک

پنل اس ام اس چیست؟ورود به سامانه iranitsms

پنل پیامک یک نرم افزار تحت وب است که توسط یک اکانت (نام کاربری و رمز عبور) و بستر اینترنت امکاناتی جهت ارسال و دریافت پیامک به طرق مختلف در اختیار کاربر قرار میگیرد، همانند یک اکانت ایمیل مثلا (Gmail) که از طریق یک اکانت و وب سایت مثلا Gmail.com شما میتوانید ایمیل ارسال کرده و ایمیل های دریافتی خود را مطالعه کنید به همین شکل از طریق اکانتی که ما در اختیار شما قرار میدهیم و وب سایت iranitsms.ir میتوانید پیامک ارسال کرده و پیامک های دریافتی خود را مطالعه نمایید.

 

سامانه iranitsms چیست؟

iranitsms سامانه ای قدرتمند برای ارسال، دریافت و مدیریت تبلیغات از طریق پیام کوتاه می باشد، سامانه پیامک تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد که از طریق بستر اینترنت بدون نیاز به هیچ دستگاه جانبی و از طریق خطوط مجازی (مانند خطوط ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ و …) با روش های گوناگون پیامک ارسال نمایید.

پنل اس ام اس امکاناتی را جهت ارسال انبوه پیامک های تبلیغاتی به کل مناطق کشور (به تفکیک استان، شهر، ناحیه، کد پستی و محله) فراهم نموده است، ارسال به مشاغل و اصناف، ارسال زمانبندی شده، ایجاد انواع مسابقه و نظرسنجی، ارسال هوشمند جهت اطلاع رسانی و … نیز از دیگر امکانات این سامانه می باشد.

 

چرا iranitsms؟

شرکت مهندسی صدف غرب با بیش از ۴ سال سابقه در زمینه تولید نرم افزار های تحت وب این سامانه ی قدرتمند را به صورت کاملا بومی تولید نموده است، به جرات میتوان گفت این نرم افزار نه تنها در کشور بلکه در کل دنیا بی نظیر بوده و هیچ مشابه خارجی ندارد.

۵۰۰۰ پنل نمایندگی ارائه شده است، پنل های کاربری ارائه شده توسط این نرم افزار بالغ بر ۷۰,۰۰۰ پنل بوده و پیامک های ارسالی توسط این سامانه به طور متوسط ۱۰ میلیون پیامک در روز می باشد که سهم عظیمی از بازار پیامک کشور را تامین می نماید.

برخی از مواردی که این سامانه را کاملا متمایز می کند به شرح زیر است:

 • به روز رسانی:
  از آنجایی که این نرم افزار به صورت بومی در شرکت طراحی و پیاده سازی شده است به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه به روز رسانی میگردد، میتوان گفت بیش از ۵۰ بخش جدید ظرف مدت یک سال به این سامانه اضافه و بیش از ۲۰۰ ورژن به روز رسانی شده است.

 

 • ایده ها و طرح های جدید:
  در این نرم افزار از ایده ها و نو آوری هایی استفاده شده که کاملا بی نظیر بوده و حتی مشابه خارجی هم ندارد، بسیاری از این ایده ها توسط نمایندگان محترم ارائه شده و با استقبال توسط شرکت پیاده سازی و عملی گشته است به شکلی که هر ماه بخش های زیادی به این نرم افزار اضافه شده که بخشی از نیاز سرویس دهنده را برطرف میکند.

 

 • پشتیبانی:
  تمامی کاربران و نمایندگان از پشتیبانی کامل شرکت برخوردار هستند، پشتیبانی بی نظیر شرکت از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب یکسره از طریق پشتیبانی آنلاین می باشد، تیم پشتیبانی در دوشیفت به صورت فیزیکی در شرکت حضور داشته و پاسخگوی مشکلات و سوالات کاربران و نمایندگان می باشند.

 

 • حفاظت از اطلاعات:
  سامانه iranitsms بر روی دو سرور قدرتمند به صورت همزمان در دیتاسنتر سروش در کشور ایران قرار داشته و تمامی اطلاعات موجود در این سرور هر ۵ ساعت یک بار توسط سرور دیگری درکشور آمریکا بکاپ گیری شده و تمامی این اطلاعات روزانه به سرور بکاپ در آلمان منتقل می گردد.

 

 • پوشش و یکپارچه سازی:
  تمامی نرم افزار های مشابه قبل از این معمولا از یک یا حداکثر دو اوپراتور (مثلا اوپراتور ۱۰۰۰ یا ۳۰۰۰) پشتیبانی میکردند، در این نرم افزار بستر به شکلی فراهم شد که کاربران با یک انتخاب ساده میتواند از کلیه اوپراتور های کشور (خطوط ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ارسال پیامک از خطوط ثابت، ارسال بین المللی، ارسال با نام تجاری و…) همزمان و در یک پکیج نرم افزاری استفاده نمایند. این امر علاوه بر سهولت و افزایش سرعت و کارایی کاربران را از خرید چند نرم افزار متفاوت و پرداخت چند هزینه بی نیاز نموده است.

 

 • کنترل و مانیتورینگ:
  این سامانه مجهز به سیستم کنترل هوشمند و مانیتورینگ دقیق می باشد، این سیستم به ما کمک می کند که هرگونه تخلف قبل از وقوع شناسایی و به سرعت برخورد گردد، سیستم فیلترینگ به لیستی از کلمات حساس می باشد، کاربر به محض تایپ کردن این کلمات سیستم هوشمند را فعال کرده و پس از اطلاع رسانی به واحد پشتیبانی نرم افزار قبل از ارسال پیامک حاوی این گونه کلمات کاربر مسدود می گردد، علاوه براین سیستم یکپارچه کنترل و مانیتورینگ به پشتیبان سامانه این امکان را میدهد که به سادگی کل پیامک های ارسالی را کنترل و در صورت مشاهده تخلف با کاربر متخلف برخورد گردد.علاوه بر کنترل عمومی یک بخش کنترل نیز در اختیار هر نماینده قرار میگیرد تا کاربران زیرمجموعه خود را مانیتور و کنترل نمایند.پس از اضافه شدن این بخش تخلفات پیامکی تا ۸۰ درصد وضعیت قبل کاهش یافت.

 

 • امنیت و تشخیص هویت:
  این سامانه از یکی از پرقدرت ترین روش های تشخیص هویت جهت حفظ امنیت کاربران بهره میگیرد، تمامی رمز های کاربران توسط متد MD5 داخل بانک اطلاعاتی کد گزاری شده و تدابیر امنیتی خاصی برای امنیت و حفاظت اطلاعات کاربران در نظر گرفته شده است.همچنین سامانه به صورت هوشمند با رمز دوم از بخش های حساس محافظت کرده و در صورتی که هرگونه موارد ناامنی در سیستم به وجود بیاید رمز دوم را از پشتیبان سوال می نماید.

با ما در تماس باشید!

1200 3348 044 1200 8977 021