گروه شرکت های ایران it

شرکت ایران آی تی در زمینه های مختلف در حال خدمات رسانی به هم وطنان میباشد.

واحد پشتیبانی فنی

ویژگی های خدمات پشتیبانی

گروه شرکت های ایران IT ضمن به کارگیری تمامی پشتوانه‌های علمی و فنی خود و همچنین تجربه‌ی کارساز خویش در ارایه‌ی خدمات به هزاران مشتری، می‌کوشد تا شیوه‌های موثری را در پشتیبانی از خدمات خود در پیش گیرد. مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پشتیبانی گروه شرکت های ایران IT را می‌توان به صورت زیر برشمرد:

استفاده از نیروهای پشتیبانی کارآزموده و متخصص
بهره‌گیری از کارکنان و متخصصانی که به صورت ویژه از روحیه‌ی احترام و همدلی با مشتری، صبر و حوصله در پی‌گیری مشکلات مشتریان برخوردار باشند، شیوه‌ی رایج در انتخاب کارشناسان پشتیبانی گروه شرکت های ایران IT است. این کارشناسان از میان نیروهایی انتخاب می‌شوند که دانش کافی برای پاسخ‌گویی به سوال‌های مشتریان داشته باشند و مشتریان را به گونه‌ای راهنمایی کنند که آنان با صرف کم‌ترین زمان و هزینه به پاسخ‌های کارساز برای مشکلات خود دست یابند.

استفاده‌ از ساز و کار مکانیزه در پاسخ به مشکلات مشتریان
گروه شرکت های ایران IT با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تلاش می‌کند تا ساز و کار پاسخ گویی به مشتریان را به بهترین شکل ممکن مکانیزه سازد تا آنان بتوانند در زودترین هنگام ممکن به موثرترین پاسخ دست یابند.
در این روش به هنگام تماس مشتری و بیان هر گونه مشکل، موارد در نرم‌افزار مرتبط ثبت و برای آن مشکل ticket باز می‌شود. سپس کارشناسان با توجه به نوع مشکل به بررسی و یافتن راه‌حل (بستن ticket) می‌پردازند. تمام موارد یاد شده، در زمان‌بندی مشخصی انجام می‌شود و در هر مرحله چنانچه کارشناس قادر به حل مشکل نباشد، موضوع را با کمک کارشناسان ارشد پی‌گیری و حل خواهند کرد. موارد ثبت شده در نرم‌افزار، در تماس‌های بعدی مشترک قابل مشاهده خواهد بود و به حل سریع‌تر مشکل کمک خواهد کرد.

محدود نساختن دامنه‌ی پشتیبانی از خدمات
گروه شرکت های ایران IT با بر عهده گرفتن مسئولیت انجام فعالیت‌هایی که گاه حتا در قراردادهای منعقد شده با مشتریان از آن‌ها صحبتی به میان نیامده است، می‌کوشد تا خدمات کاملی را به مشتریان ارایه کند و رضایت خاطر آنان را فراهم سازد.

رسیدگی به مشکلات مشتریان در کوتاه‌ترین زمان
تمامی کارشناسان و نیروهای پشتیبانی گروه شرکت های ایران IT تلاش می‌کنند تا با شناسایی دقیق مشکلات مشتریان، مشکلات آنان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف سازند. رسیدگی به مشکلات هر مشتری توسط یک تیم مشخص و در کوتاه‌ترین زمان از طریق برقراری تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در همان روز صورت می‌گیرد.

پشتبانی شرکتهای بیمه

واحد پشتیبانی شرکت های بیمه پشتیبانی سیستم های نرم افزاری و کامپوتری یکی از مهمترین بخش های چرخه زندگی سیستم ها است. شرکتهای بیمه ای بدلیل تعداد بسیار زیاد مراجعات مشتریان برای دریافت خدمات از آنها نیازمند پاسخ سریع و به موقع از شرکت ایران آی تی می باشند بطوریکه هرگونه اختلال یا خطا در فرآیند های بیمه گری موجب نارضایتی مشتریان آنها از نحوه ارائه خدمات آنها را در پی خواهد داشت .
همچنین شرکتهای بیمه بدلیل وجود بازار رقابت فشرده در این صنعت، بطور مستمر خواستار اعمال تغییرات در روال ها و قوانین سیستمهای بیمه گری و کامپوتری هستند که دراین گونه موارد هم شرکت ایران آی تی بایستی بتواند خدمات خود را به بهترین نحو و در سریع ترین زمان ممکن به شرکتهای بیمه طرف قرارداد خود ارائه نماید.
باتوجه به اینکه این شرکت یکی از مهمترین دلایل استقبال شرکتهای بیمه از خدمات و رضایتمندی آنها از کیفیت خدمات پشتیبانی ارائه شده می داند، همواره در تلاش است این رضایتمندی را با ارائه رهکارهای جدید بصورت مستمر افزایش دهد و برای رسیدن به این هدف بخش قابل توجهی از سرمایه های انسانی خود را به این امر مهم اختصاص داده است .
لذا این شرکت با درک اهمیت پاسخگویی مناسب و به موقع به مشتریان و با توجه به تعداد زیاد کاربران سیستم جامع بیمه گری ‏‏یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان با امکانات مناسب تهیه نموده است که با استفاده از آن کاربران مشکلات و سوالات خود را در این سیستم ثبت می نماید. باتوجه به تعداد زیاد کاربران برای پاسخگویی هر چه سریع تر به سوالات، در مرحله اول این سوالات توسط کارشناسان واحد فناوری اطلاعات شرکتهای بیمه بررسی شده و در صورت امکان پاسخ مناسب به کاربران داده می شود. هر سوال یا اشکالی که توسط آن کارشناسان قابل رفع نباشد از طریق همان سیستم به واحد پشتیبانی شرکت های بیمه ارجاع داده می شود. این سوالات در اندک زمان ممکن توسط کارشناسان واحد پشتیبانی مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم برای رفع مشکلات احتمالی در اسرع وقت صورت می پذیرد.

با ما در تماس باشید!

1200 3348 044 1200 8977 021